Ako zarobiť na internete ?

16.03.2013 22:30

1. LEN Profesionálne domáce práce na internete sú veľmi ziskové.
2. Mnohí hľadajú márne na internete jednoduchý rýchly veľký zisk a väčšinou sa stretávajú len s špekulantmi a podvodníkmi, čo im ponúkajú hlúposti, aby si napríklad od nich kúpili nejaký zázračný návod, vďaka ktorému získajú na internete domácu prácu, alebo aby klikali na reklamy, alebo aby rozosielali spamy a čítali spamy.
3. Na internete je práca len pre profesionálov, ostatne aj v reálnom živote podniky tiež hľadajú len profesionálov a o amatérov tu nie je skoro žiadny obchodný záujem.
4. Mnoho vysokoškolákov sa na internete celkom dobre živí a pracujú z domova vo svojej špecializácii ako; programátori, tvorcovia stránok, správcovia stránok, správcovia siete, prekladatelia, obchodníci, reklamní špecialisti, učitelia, umelci, politici, vedci, atď
5. Internet sa stáva virtuálnym svetom, kde sa dá podnikať rovnako ako v reálnom svete akurát že tu platia iné zákony ako v reálnom svete a tieto zákony sa neustále menia.
6. Vo virtuálnom svete ide o to vedieť a vedieť rýchlo realizovať to čo viem, konkurencia je tu veľká, a veľmi rýchlo dokáže profesionálne reagovať na zmeny, kto tu nie je rýchly, má smolu.
7. Základom pre každé výnosné podnikanie na internete je profesionálna stránka, ktorá je veľa navštevovaná správnymi ľuďmi, čo nám prinesú zisk z reklamy alebo predaja služieb či výrobkov.
8. S návštevnosťou je to ako v športe, aj tu sú akési ligy a triedi sa od 0 do 10, ide o ALEXA RANK dobrý je do  100 000 a PageRank v Google lište on ukazuje, ako je stránka navštevovaná, číslo 10 majú stránky s obrovskou návštevnosťou a číslo 0 majú stránky s nulovou návštevnosťou .
9. Ďalej je tu veľmi dôležité, aké je vaše umiestnenie vo vyhľadávačoch alebo odbornom katalógu, väčšinou stránky s veľkým PR majú aj najlepšie umiestnenie vo vyhľadávačoch.
10. Čím viac stránok s podobným zameraním na vás odkazuje tým väčšia je aj návštevnosť vašej stránky, je dobré ak je odkaz tu v grafickej forme pretože textové odkazy málo lákajú na opustenie stránky.
11. Základom pre návštevnosť je; názov, vzhľad, funkčnosť, hodnotný obsah, aktivita na stránke.
12. Poctivo získaní návštevníci majú oveľa väčšiu hodnotu, ako návštevníci nepoctivo získaní pomocou reklamy a klamstiev.
13. Všetky teórie, ktoré získate z kníh, a v škole sú väčšinou v praxi nepoužiteľné, prirovnal by som podnikanie na internete k majstrovskej šachovej hre, kde hráte súčasne na mnohých šachovniciach a máte málo času sa u každej šachovnice zamyslieť a musí vám mozog bežať naplno a nesmiete chybovať.
14. Podnikanie na internete je spojené s depresiou ak nemáte zisky, ktoré potrebujete, tam kde je depresia tam je aj droga, ide o to, aby z vás táto nová virtuálna droga neurobila svojho otroka


Podnikanie na internete sa podobá vrcholovému športu a tak na dlhý maratón za veľkým ziskom, každý deň vyráža mnoho ľudí, ale len tí čo dobehnú medzi prvými, získajú veľké bohatstvo a ostatní mnohokrát nezískajú ani toľko, aby to pokrylo ich náklady.
Zisk je tu najviac z inzercie a predaja, kedy sa snaží niekto niečo dobre a rýchle predať a časť zisku z predaja získa ten, kto mu to umožní dobre predať a je jedno či ide o dom alebo o erotické služby.
Nie je žiadnym tajomstvom, že tlač novín a časopisov sa dostáva do krízy, pretože prichádza o zisk z reklamy, pretože je výhodnejšia reklama na internete.
Tu je konflikt záujmov, kedy ten kto reklamu platí, chce zaplatiť čo najmenej a ten kto žije z reklamy sa snaží o to, aby mu zákazník zaplatil čo najviac.
Mnohí majú naivné predstavy, že si založí na internete stránku a zisk z reklamy na tejto stránke im umožní rýchle zbohatnutie.
Lenže na internete je obrovské množstvo stránok a je takmer nemožné tu prísť s niečím novým o čo je záujem a kde je možné mať zo stránky aj veľký zisk.
Väčšina užívateľov internetu má v prehliadači vo svojich záložkách stránky, ktoré často navštevuje a málokedy používa vyhľadávač, aby hľadalo novú stránku, keď im tá stará vyhovuje.
U nás sa najviac vyhľadáva pomocou vyhľadávača Google,.no v čechach je to SEZNAM
U vyhľadávačov je tu dôležitá snaha sa dostať na prvé miesto, aby si vás používatelia všimli a navštívili vašu stránku.
Tiež tu je veľa katalógov, kde ľudia hľadajú a aj tu je dobré sa dostať na prvé miesto, väčšinou sa na prvé miesto dostávajú najviac navštevované a najobľúbenejšie stránky.
Tiež je možné si zaplatiť a dostanete sa na prvé miesto však budete farebne rozlišený aby používateľ vedel že ste na prvom mieste iba vďaka reklame, do ktorej ste investoval.

V čom je vlastne to kúzlo, že na niektorú stránku chodí veľa ľudí?
Je to hodnotou tej stránky, kedy hodnotu určujú návštevníci podľa svojho vkusu a svojich skúseností, väčšinou platí, že hodnota stránky sa časom automaticky zväčšuje, ak sa o stránku neustále niekto správne stará.
Akonáhle sa majiteľ stránky prestane o stránku správne starať, jej hodnota začne pomaly upadať, je to, ako s časopisom, čím lepšie sú redaktori časopisu tým viac ľudí si časopis aj kupuje.

Prirovnal by som zisk z internetovej stránky k ovocnému stromu, kedy trvá dlhú dobu, než strom začne mať ovocie a čím viac stromov máte, tým viac aj ovocie zbierate.

Tak ako okolo ovocného sadu musí byť plot, tak rovnako aj musíte mať zabezpečené vaše stránky, aby vám niekto nekradol vaše hodnotné informácie, vďaka ktorým máte zo stránky zisk.
Veľmi dôležité tu sú aj odkazy, kedy na vás podobné stránky odkazujú a vy im to oplácíte a tiež  na ne odkazujete.

Na internete sa neustále mnohé zásadne mení a vy sa musíte neustále novému učiť, inak vás konkurencie ľahko a rýchlo zlikviduje.

Na začiatku je najlepšie si prezerať najviac navštevované stránky a čerpať tu skúsenosti, ktoré potom zhodnotíte u svojich stránok.
Najviac ľudia dnes navštevujú multimediálne stránky a stránky kde sa používatelia môžu ľahko spolu baviť o mnohom, také sú veľmi navštevované

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT