Je zlato budúcnosť alebo ohrozené meny ?

09.11.2011 19:51

Axel Merk (riaditeľ spoločnosti Merk Investments, ktorá je známa v oblasti obchodovania s menami) a Peter Schiff (Riaditeľ spoločnosti Euro Pacific Capital) sadli spolu aby vám priniesli novú správu s názvom "Päť obľúbených mien Petra Schiffta a Axela Merka v nasledujúcich piatich rokoch). Túto správu v anglickom jazyku si môžete zadarmo stiahnuť na webe www.newcurrencyreport.com.

Už niekoľko rokov títo dvaja páni zdôrazňujú význam menového rizika, pričom obaja učia investorov o význame menovej diverzifikácie. Sú si vedomí rozdielov v silných a slabých stránkach svetových mien.

V správe sa dočítate o ich pohľade na potenciálne meny ako napríklad Švajčiarsky frank, Nórska koruna a Austrálsky dolár, ktoré môžeme nazvať "bezpečným útočiskom". Detailne diskutujú o potenciálnom kolapse alebo možnom oživení vyčerpaného eura. Taktiež sa venujú aj ohodnoteniu budúcich nádejí, ako je napríklad čínska mena, pričom sa domnievajú, že bude hrať dominantnú rolu v globálnej ekonomike 21. storočia.

Odkedy sa o menu starajú vlády, najväčším problémom sú podľa nich ich vládne reformy.Majú už Švédi dosť svojho bohatého štátu? Vymení Hong Kong americký dolár za čínsky yuan, alebo bude hongkonský dolár plávať sám?

Zavedie ľavica represívne dane v Austrálii alebo Novom Zélande, a ak áno, ako sa to odrazí na ich ekonomikách? Nikto neviem s istotou povedať ako to celé dopadne, no ako investori, musíme sa pozerať na údaje ako sú – a snažiť sa ich pochopiť aj na základe iných pohľadov.

Axel a Peter sa však zhodli na rovnakom závere o celej makroekonomike.

Fundamentálne súhlasia s absurditou status quo, ktoré USA ponúka svojím veriteľom po celom svete ako výmenu za reálne produkty.

Potom čo sa usadí prach z toho, čo môže znamenať nové svetové menové rozloženie, veria v novú nádej, že monetárna politika povedie svet k obnoveniu zlata ako hlavného medzinárodného rezervného aktíva.

Obaja sú toho názoru, že aktívum by malo byť investované a nie "držané pod matracom", Axel a Peter budú preto investovať do mien so silnými národnými súvahami, rozvážnymi centrálnymi bankármi a silnejšími ekonomikami. Zhodli sa na minimálne piatich krajinách a argumentoch pre a proti a práve o nich si môžete prečítať v ich správe.

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT