Predaj investičného zlata v Košiciach za vyhodné ceny...

02.10.2012 12:40

Investičné zlato – ochrana majetku

 

Investičné zlato sa tradične teší veľkej dôvere medzi investormi, ktorí sa nespoliehajú na pevnosť mien a papierových peňazí. Svoju hodnotu si drží už tisíce rokov a v časoch krízy alebo vojny prestavuje peniaze, ktoré pozná celý svet. Investičné zlato vlastníte fyzicky VY. Zlaté mince a zlaté tehly sú ľahko prenosné a máte nad nimi kontrolu.

 

Pri ochrana majetku pred infláciou investori využívajú sporenie v zlate. Pri sporení v zlate sa investičné zlato nakupuje po gramoch. Aktuálna cena zlata za gram sa určuje každý deň podľa cena zlata na komoditných burzách. 


Investičné zlato -  tehličky s certifikátom. 

Investičné zlato predstavuje istotu. Je vhodným a bezpečným spôsobom, ako rozložiť investície aj do bezpečných komodít. Investičné zlato drží hodnotu a preto sa cena tovarov v investičnom zlate nemení.

Americký dolár, symbol menovej stability, poklesol za posledných sto rokov na samotné 2% svojej pôvodnej hodnoty. Môžete si vybrať investičné zlaté tehly a využiť vysokú likviditu investičného zlata.

Investície do drahých kovov s GOLD INVEST Slovakia.

Investičné zlato nakupujte diskrétne a s odborníkom - len tak máte istotu bezpečného nákupu, ale aj kvalitného servisu a individuálneho prístupu. Pri obchodoch s investičným zlatom Vám zabezpečíme pravidelný nákup, individuálnu kalkuláciu aj bezpečné trezory. Naši klienti si môžu otvoriť okrem sporenia v zlate aj program sporenie v striebre.

GOLD INVEST Slovakia Vám ponuka:

           •        investicne zlato s najvyššou rýdzosťou 999,9 / 1000 (24 karátov)
           •        aktualizácia ceny 540 krát denne
           •        spätné odkúpenie zlatých mincí a tehál.
           •        0% DPH

 VIAC INFORMACIÍ 

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT