Vznik a história ESSENS

27.07.2019 00:05

ESSENS bola založená v roku 2011 ako výsledok spolupráce medzi profesionálmi vo výrobe kozmetických prípravkov a doplnkov a odborníkmi v sieťovom marketingu. V septembri toho istého roku spoločnosť ESSENS uviedla na trh svoje prvé parfumy pod podmienkou kombinovania atraktívnych a súčasných esencií s precíznym výrobným procesom, ktorý využíva najlepšie dostupné produkty a kulminuje radom produktov najvyššej kvality, ktoré sa neustále  obnovuje, aby vyhovoval požiadavkám najnáročnejších zákazníkov. 

Náš medzinárodný tím vyberá ideálne aromatické kompozície, z ktorých je konečný produkt vyrobený v Českej republike. Parfumy sa balia do vysoko kvalitných fliaš z talianskych dielní s dlhou históriou vo svete skla. Výroba sa vykonáva v certifikovanom závode na výrobu kozmetických a farmaceutických výrobkov. To nám umožňuje vykonávať nepretržitú kontrolu kvality a výrobu v súlade s nariadeniami EÚ. 

Názov ESSENS sám o sebe obsahuje niekoľko významov. Môžete objaviť anglické slovo s rovnakou výslovnosťou, „esencia“ - čo znamená esencia - a slovo „zmysel“, to znamená „význam“. Slová, ktoré identifikujú povahu spoločnosti. Sieťový marketing je podľa mnohých odborníkov tiež jednou z najrýchlejších ciest k finančnej nezávislosti. Preto, ako to nemohlo byť inak, české slovo „sen“ - španielsky sen - je tiež súčasťou značky ESSENS. 

Začiatkom roku 2016 bola slávnostne otvorená nová centrála spoločnosti ESSENS v Brne. Moderné vybavenie a podľa našich ambícií zostať jednou z najbohatších spoločností v našom odbore. Miesto, kde sa naši zamestnanci a spolupracovníci môžu cítiť ako doma, pretože vedia, že majú všetku podporu dynamickej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti.

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT