Ako zarobiť peniaze pracou doma a na rulete v kasíne

27.09.2016 16:50

Ako postupovať pri zarábaní na internete on line v kasíne ?

Otázka je či sa to da, alebo je to len hra či podvod ?

Da sa všeličo, nakrutiť blaznive video a zarobiť na tom, podať tiket športky alebo lotto atď.

Samozrejme že pri takomto zárobku je potrebná veľká davka šťastia alebo presný systém. Určite nie taký jednoduchý že zdvojnasobujete stavky na čiernu alebo červenu kým nevyhrate. Je veľa takých propagačných webov, ktoré to propagujú

Je to skôr podvod ako návod...

Teoretický sa to ale da, no skôr by som to bral ako hru a neinvestoval do toho viac ako 100 Eur. Ak o ne prideš STOP a nepokušaj osud, alebo až o rok.
Najprv sa potrebujete zaregistrovať na nejaké online kasíno. Môžete si vybrať akékoľvek kasíno, ktoré chcete ale je to risk ak ide o menšie menej známe kasíno.
Netvrdím, že by existovalo veľa nepoctivých kasín, ale predsa len sa niektoré z nich snažia obrat hráčov, ako sa len dá. 

Na začiatok by vám malo stačiť aj 50 Eur.  Inak vás ale menšia čiastka zo začiatku nijako neobmedzuje.
Určite máte pochybnosti o tom, či to naozaj funguje. Kasína našťastie ponúkajú možnosť vyskúšať si hru zadarmo. Hrá sa podľa úplne rovnakých pravidiel, ako keď sa hrá normálne, len s tým rozdielom, že hráte len o imaginárne peniaze. Vďaka tomu si môžete jednoducho vyskúšať, či vám tato metóda bude vyhovovať a až potom začať hrať naostro.
 

Kľúč k úspechu je predovšetkým presné dodržiavanie pokynov. Uvidíte sami, že občas budete mať chuť staviť viac, než by ste podľa návodu mali. Poznám to a viem, že výhry dokážu človeka nabudiť k väčším stávkam. Držte ale svoje túžby na uzde. 

 

Trpezlivosť je základ aj v kasíne

Práve to, že sa veľa hráčov nechá ľahko zlákať k tomu, aby stavili inak, než majú, je dôvod, prečo kasína toľko zarábajú. Vďaka návodu budete postupne vyhrávať malé sumy, ale v súčte možno vyhráte naozaj veľa. Nesnažte sa však získať veľkú výhru naraz. Občas sa vám to síce môže podariť, ale oveľa častejšie budete prehrávať.

FIBONACIHO METODA -SYSTÉM

Ak už mate účet v online kasine môžte vyskúšať fibonaciho systém
Vznikla na prelome 12. a 13 storočia. Vymyslel ho síce nepriamo ale predsa Leonardo Pisano, ktorého neskôr nazvali Fibonacci. On objavil Fibonacciho postupnosť, ktorá je základom tohto ruletného systému ktorý nazývame Fibnacciho systém.
 

Fibonacciho postupnosť - 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, ...

Je zvláštne, že Fibonacciho dnes poznáme najmä vďaka postupnosti čísel, ktorá je výsledkom nenápadnej úlohy v jeho knižke Liber Abaci (pozri úvod). V čase, keď knižku napísal, sa táto úloha chápala len ako cvičenie na cibrenie mysle. V 19.storočí si ju všimol francúzsky matematik Edouard Lucas pri zostavovaní štvrtého vydania knihy matematických zábaviek. Postupnosť, ktorá bola riešením úlohy, nazval Fibonacciho menom.

Každý člen Fibonacciho postupnosti je súčtom dvoch predchádzajúcich členov. Platí vzťah: Fn=Fn-1+Fn-2

 
Princíp fibonaciho systému

Najskôr si musíme vybrať na, ktorú farbu(poprípade pár/nepár, vysoké/nízke) budem stávkovať. Následne nadchádza prvá stávka. Prvá stávka bude 1 žetón. Pokiaľ vyhráte začnite odznova(kludne môžete zmeniť farbu ale nemusíte, to už je na Vás). Pokiaľ prehráte napíšte si na papier(alebo niekam inam) prvé číslo fibonacciho rady a stavíte na farbu 1 žetón. Pokiaľ znova prehráte, tak si znova to číslo zapíšte a teraz vsadte na farbu 2(1+1) žetóny. Pokiaľ znova prehráte, tak si zapíšete číslo 2 a vsadíte na určitú stávku 3 žetóny (všimnite si že hodnota žetónov, ktorý vsadíte na určitú stávku sa odvíja podľa fibonacciho radu. Teda pokiaľ prehráte tak vsadíte súčet posledných 2 stávok.)

Takto to opakujte až pokiaľ nevyhráte ( si zapisujte na koniec radu hodnotu [v čísle], ktorú ste práve prehrali, teda pokiaľ hodnota predchádzajúcej prehranej stávky bola 55 tak si zapíšete na koniec rady číslo 55 ). V okamžiku, keď vyhráte, škrtnite posledné dve čísla ktoré ste mali napísané a pokračujte ďalej v stávkovaní. Pri tomto systéme stačí vyhrať iba 4 stávky z 10 stávok a nebudete v mínuse.
 

UPOZORNENIE : Tento článok nie je návod, iba popis systému a všetko robite na vlastnú zodpovednosť.

AUTOMAT NA ZARÁBANIE A PENIAZE

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT