SOFT MARKETING 1.časť

02.09.2019 20:26

Ak ste vynimočne zhovorčiví a stretavate sa denne s veľa ľuďmi, nepotrebujete nič meniť, no ak to tak nie je mate výbornú šancu dnes v dobe sociálnych sieti a kontaktov aj Vy byť úspešní...

         

 

1,Believe In It -  Ak ste si prečitali všetko o mlm tak tomu rozumiete.Uistite sa, že sa snažíte predať niečo, na čom vám skutočne záleží. Vášeň môže byť infekčná, najmä pokiaľ ide o mäkký predaj.

2,Relaxed Networking - Pokúste sa vytvoriť sieť fanušikov s hlavným cieľom formovania vzťahov, nič iné. Je to tiež skvelý spôsob, ako odstrániť niektoré „tlaky v sieti“.

3,Budujte vzťahy - Urobte z vzťahov základ pre svoje marketingové aktivity, takže zameranie nma budovanie vzťahov prechádza všetkými prvkami vášho podnikania.

4,Open Networking - Buďte otvorení sieťam so všetkými, dokonca aj s tými, ktorí sú mimo vášho definovaného cieľa. Ak sa zameriavate na vzťahy ako prvé, nikdy neviete, kedy sa taketo spojenie zmení na obchodný vzťah.

5,Liečba bielych rukavíc - Doprajte svojim existujúcim klientom podobné mäkky a ústretový prístup, aby ste pripravili pôdu pre odporúčania, ktoré podporujú váš prístup k mäkkému predaju.

6, Make It Emotional - Skúste ponuknuť príbeh aby ste oslovili emócie svojich fanušikov, urobte si viac nezabudnuteľných príbehov  a zdieľajte aj osobnú anekdotu.

                                         

7,Give It Away - Zdieľajte cenné informácie zadarmo, bez pripojených reťazcov. Pokúste sa sponzorovať telekonferencie, webové semináre a iné verejné podujatia, ktoré sa učia ako prvé, predávajte sa neskôr (ak vôbec).

8, Tichý prístup - Opatrne vyzývajte na akciu, keď urobíte ihrisko, ktoré je pasívne, neagresívne a konverzačné.

9, Subliminal Branding - Vytvárajte zmysluplné kontakty ktoré sú efektívne bez toho, aby mali pocit znasilnenia...

10, Urobte svoj výskum - spoznajte čo najviac fanušikov a ich potrieb. Tým sa nielen posilní váš vzťah, ale pomôže vám to zistiť, či je pre vás váš produkt / služba vhodný.

11, Pripojte sa k silám - buďte otvorení spolupráci pre výhody vytvárania sietí a vzdelávania, aj keď nie je zaručený finančný zisk.

12,Open the Door - Poskytnite prístup k vašim marketingovým informáciám, ale nechajte ich, aby ich záujemci vyhliadali sami...

A teraz konkrétny návod : Ten dostanete na požiadanie e mailom na             jozefjankaj@makemoneymillion.com   alebo dole FORMULÁROM

 

 

 

 

SERIÓZNE MLM pre zdravie a úspech

Kontaktujte nás

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT