Zlato- sporenie resp. nákup zlata na splátky v Bratislave a na Slovensku

08.12.2016 11:35

Komplexné informácie o zlate a dôvodoch prečo  investovať do drahých kovov...

zlato je budúcnosť, zlato baner

Investičné zlato

Definícia daná zákonom (Oslobodené od DPH)
Podľa článku 1, § 67, zákona č. 222/2004 Z.z. sa Investičným zlatom rozumie:

a) zlato vo forme prútu alebo tehly, ktorého hmotnosť akceptuje trh drahých kovov a ktoré má rýdzosť 995 tisícin a viac.

b) zlaté mince, ktoré majú rýdzosť 900 tisícin a viac a boli razené po roku 1800 a sú, alebo boli zákonným platidlom v krajine pôvodu a predávajú sa za cenu, ktorá nepresahuje trhovú hodnotu zlata obsiahnutú v minciach viac než o 80 %.

1, Zlato je istota
Investovanie do zlata je veľmi konzervatívny a bezpečný spôsob uloženia majetku. Je to poistenie, ktoré Vaše bohatstvo spoľahlivo ochráni v neistej dobe, v časoch finančnej alebo hospodárskej krízy. Nákupom zlata sa môžete dobre ochrániť pred infláciou, zabezpečiť sa pre budúcnosť alebo bezpečne uchovať rodinný majetok pre budúce generácie. Všetky krajiny sveta uznávajú zlato ako medzinárodnú menu a zvolili si zlato ako svoju úradnú rezervu. Vzhľadom k tomu, že sa väčšina krajín snaží svoje zásoby zlata i naďalej rozširovať, nebude to zlým rozhodnutím ani pre Vás.

2, Zlato je tradícia
Zlato bolo tisíc rokov používané ako platobný prostriedok. Na rozdiel od papierových peňazí si však zlato dokázalo po stáročia udržovať svoju hodnotu. Vo všetkých 194 krajinách sveta je v súčasnosti zlato uznávané ako univerzálna mena.

3, Zlato je bezpečie
Ako história už mnohokrát ukázala zlato, je najlepšou ochranou pred finančnou katastrofou a môže pomôcť zmierniť dopady spoločenskej alebo hospodárskej krízy. Každá banka aj štát má svoju vlastnú zlatú rezervu.

4, Zlato je vzácnosť
Zlato nie je možné žiadnym spôsobom vyrobiť. Je ho možné získať stále náročnejšie a nákladnejšou ťažbou. Zásoba zlata (v súčasnosti objavených náleziskách) sa odhaduje na 18 rokov. Preto zlato už viac ako desať rokov prináša svojim majiteľom významné zhodnotenie.

5, Zlato je nezávislosť
Hodnota zlata je nezávislá na vládach i menách jednotlivých krajín, produktivite a ďalších lokálnych ekonomických a politických faktoroch.

6, Zlato je stabilita
Aj keď cena zlata môže krátkodobo kolísať, jeho hodnota zostáva bez ohľadu na roky rastu alebo obdobia krízy vždy dlhodobo stabilná.

7, Zlato je likvidita
Zlato je možné kedykoľvek zmeniť späť na peniaze a to 24 hodín denne kdekoľvek vo svete. Výhodou vlastnenia menších tehličiek je možnosť predať zlato po častiach.

8, Fakty hovoriace pre žiarivú budúcnosť zlata...
Dopyt po zlate prudko narastá...
 

Súčasné náleziská budú však skoro vyťažené...Náklady na ďalšiu a zložitejšiu ťažbu sa prudko zvyšujú...Preto se očakáva až 3 násobný nárast hodnoty zlata v priebehu 10 rokov...

9, Na svete sú len 3% ľudí, ktorí vlastnia viac ako 10 g rýdzeho zlata.

Pokiaľ by sa už dnes rozhodlo len 1% ľudí na celom svete kúpiť len pár gramov zlata, cena zlata by vďaka tomuto dopytu vzrástla trojnásobne.

10, Úplne revolučná forma investície do zlata mesačným sporením ...


Až doteraz bolo investičné zlato pre bežného človeka nedostupné a cenovo znevýhodnené.


Teraz môže úplne každý človek vďaka revolučnej metóde úvedenej aj na stránke www.zlatopredaj.sk do zlata investovať formou ľubovoľného množstva menších nákupov podľa vlastných predstáv a možností.
 

Táto revolučná metóda, ktorú investori označujú termínom "sporenie so zlatom", je pre každého účinnou zbraňou proti neočakávanému poklesu ceny zlata bez ohľadu na dĺžku a hĺbku tohto poklesu.
 

Táto revolučná metóda umožňuje sporiteľovi gram po grame zhromaždiť väčšie množstvo zlata, aké by si nedovolil v dnešnej dobe kúpiť naraz.


Vďaka sporeniu so zlatom môže do zlata investovať každý, bez toho aby znižoval svoju životnú úroveň, alebo sa zbytočne vystavoval rizikám a neistote spojenej s vydaním väčšieho objemu peňazí.

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT